8 فایده مهم رایحه گل یاس

8 فایده مهم رایحه گل یاس

8 فایده مهم رایحه گل یاس

رایحه یاسمن در بسیاری از مناطق بسیار محبوب بوده است و اغلب در کتاب مقدس هندو به آن اشاره شده است.
رایحه یاس یک رایحه بسیار خوشبو را ارائه می دهد که می تواند به کاهش اضطراب و افسردگی ، بهبود خواب ، افزایش توانایی های شناختی و ایجاد آرامش و آرامش بیشتر با جهان کمک کند.

                                                                   

در اینجا 8 فایده شگفت انگیز یاسمن وجود دارد که ممکن است هرگز متوجه آن نشده باشید

یاس برای اضطراب و افسردگی

رایحه خوشبو کننده بخور یاس می تواند روحیه شما را بالا ببرد ، استرس را کاهش داده و اضطراب را به سطوح قابل کنترل کاهش دهد. یاس می تواند روی اعصاب و مغز کار کند ، که هورمون های احساس خوب را آزاد می کند. افرادی که مرتباً بخور می دهند گزارش می دهند که بعد از جلسه انرژی مثبت دارند. رایحه یاسمن میزان تنفس ، اشباع اکسیژن خون و فشار خون را که در مدیریت اضطراب کلیدی است ، افزایش می دهد.

یاس برای بی خوابی

رایحه گل یاس می تواند اثرات آرام بخشی بر سیستم عصبی داشته باشد ، که باعث ایجاد یک اثر آرامبخش می شود. این می تواند به طور موثر بر اعصاب آشفته کار کند و با روشی سازگار برای بهبود یا افزایش عملکردهای عصبی در صورت لزوم کار کند. بنابراین ، داروهای آرام بخش می توانند خواب آرام را ترویج دهند و الگوهای خواب نامنظم را تنظیم کنند. وقتی از هر دو رایحه یاسمن و اسطوخودوس استفاده می کنید ، به دلیل کاهش ضربان قلب می توانید از آرامش و آرامش لذت ببرید.

یاسمن به عنوان یک آفرودیزیاک

یاسمن یک داروی جنسی است و می تواند میل جنسی شما را در هنگام سوختن به عنوان بخور در اتاق خواب افزایش دهد. یاسمن می تواند موانع احساسی را برطرف کرده و احساس صمیمیت را افزایش دهد. داروی ضد افسردگی می تواند به شما در آرامش بیشتر و غلبه بر مشکلات جنسی کمک کند. با این حال ، این فقط در مورد مسائل جنسی که فقط در ذهن هستند کار می کند نه آنهایی که مستقیماً با مسائل فیزیولوژیکی مرتبط هستند.

یاسمن برای سلامت باروری

 یاسمن سلامت باروری زنان را در تمام مراحل زندگی باروری آنها به آرامی پرورش می دهد. یاس دارای خواص متعادل کننده هورمون طبیعی است و هنگامی که به عنوان عطر استفاده می شود ، می تواند علائم قبل از قاعدگی را آرام کند. برای زنان در دوران یائسگی ، یاسمن می تواند به عنوان ماده ای عمل کند که جریان خون قاعدگی را افزایش می دهد. زنان همچنین می توانند از رایحه یاسمن در هنگام زایمان برای تسکین درد ناشی از زایمان استفاده کنند. این می تواند انقباضات را تقویت کرده و زمان زایمان را کاهش دهد. علاوه بر این ، زنان می توانند از آن برای دوران نقاهت سریعتر استفاده کنند و به مقابله با افسردگی پس از زایمان کمک کنند.

رایحه یاس برای پاکسازی

رایحه یاس می تواند برای پاکسازی انرژی ناخواسته در خانه شما استفاده شود.یاسمن می تواند به توسعه شهود کمک کند و بینایی را با رویاهای نبوی یا آنهایی که خاطرات زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد .

یاس می تواند به تمرکز و احساس آرامش کمک کند


وقتی می خواهید روی چیزی مانند مطالعه یا کار روی پروژه های معنی دار تمرکز کنید ، می توانید  رایحه یاس استفاده نمایید. یاس می تواند یک اثر آرامش بخش و آرام بخش داشته باشد ، که می تواند شما را آرام کرده و تمرکز را افزایش دهد. این می تواند به سکوت استرس های روزمره و کاهش اضطراب کمک کند. 

رایحه یاسمن می تواند باعث آرامش در خانه شما شود

عطر گل یاس می تواند آرامش را برای همه اعضای خانواده به ارمغان آورد و در صورت بروز اختلاف یا مشکلی در هوا می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید. یاسمن می تواند تحمل را افزایش دهد و باعث شود همه اعضای خانواده با یکدیگر ارتباط خوبی برقرار کنند. اگر می خواهید از زمان ارزشمندی در کنار عزیزان خود لذت ببرید .

چند رایحه وجود دارد که به خوبی با یاس ترکیب می شوند

رایحه ناگ چامپا

رایحه رزماری

رایحه دارچین

رایحه مریم گلی سفید

نتیجه

رایحه گل یاس تصفیه کننده هوا است و می تواند به آرامش ذهن شما کمک کند و شما را قادر سازد تا با خود و دیگران در صلح باشید. وقتی می خواهید با اعضای خانواده خود احساس آرامش کنید ، می توانید آن را در هوا پخش نمایید.

بمنظور خرید عود یاس، شمع یاس،اسانس یاس و خوشبوکننده یاس می توانید به قسمت فروشگاه اینترنتی تینوکالا مراجعه نمائید.

.. ..
ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد