روش های ارسال

امکان ارسال سفارشات به تمام شهرها و روستاهای ایران از طریق پست سفارشی، پست پیشتاز، شرکت تیپاکس و ارسال با پیک وجود دارد.

انواع روش های ارسال محصولات خریداری شده بصورت زیر می باشد:

1-ارسال پستی:

 تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه تر است. در این روش مرسولات در سراسر ایران به خریداران محترم تحویل داده می شود و هزینه حدود 25000 تومان با توجه به وزن کالا و مسافت تا مقصد به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.( هزینه دقیق ارسال که شامل هزینه پست و بسته بندی و آماده سازی مرسولات می باشد، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود ).

 

تحویل سفارشی: زمان تحویل سفارشات با روش ارسال سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

استانهای همجوار - زمان تحویل حدود 5 روز

استانهای غیرهمجوار - زمان تحویل حدوداً 7 روز

استانهای دور - زمان تحویل حدودا" 8 روز

محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

پیگیری سفارشات پستی

شما خریدار گرامی که در سایت فروشگاه ثبت سفارش کرده اید می توانید با وارد کردن کد رهگیری پست ( کد شناسه سفارش(بیست رقمی)) وضعیت بسته را در سایت اداره پست پیگیری نمایید .لازم بذکر است کد رهگیری پست (کد شناسه سفارش که شامل بیست رقم است) پس از تحویل بسته به اداره پست برایتان پیامک خواهد شد و در مواردی که این پیامک برایتان ارسال نشود می توانید کد رهگیری سفارش را از طریق واتساپ و یا بصورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت نمایید .

2- ارسال با تیپاکس:

شرکت تیپاکس یکی از شرکت های قدیمی ایران است که در زمینه حمل و نقل کالـا فعالیت میکند. این شرکت شعبه های متعددی در سراسر کشور دارد. سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهرهایی باشند که دارای دفاتر تیپاکس هستند، علاوه بر پست سفارشی و پست پیشتاز، با این سرویس نیز می‏‌توانند ارسال شوند.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده تیپاکس در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از محدوده تیپاکس شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

3-ارسال با پیک – فقط در تهران:

خریداران ساکن تهران در گزینه های انتخابی روش ارسال کالا، علاوه بر امکان انتخاب گزینه ارسال پست سفارشی و پیشتاز از طریق ارسال با پیک موتوری نیز می توانند سفارشات خود را دریافت کنند.

توجه نمایید که در ایام خاص مثل بلک فرایدی و اعیاد و یلدا و روز زن و … و یا روزهای بارانی و برفی ممکن است تحویل سفارشات بیشتر از حالت معمول به طول انجامد یا در روزهای بعد انجام شود.

توجه نمایید که نقاط دوردست تهران مانند کوهک و دریاچه چیتگر و گلستان و جاده کرج به بعد و … جزو محدوده ارسال تهران نمیباشد و ارسال به این نقاط از طریق پست یا با پرداخت هزینه ارسال امکانپذیر است.

اقلام سفارش شده بعد از پردازش طی دو الی سه روز کاری به دست شما می رسد.

 

ارسال فوری (ویژه شهر تهران) :

در این روش کالا طی یک روز کاری تحویل می گردد.

 (ویژه شهر تهران-هزینه 22000تومان می باشد)

 

4- ارسال رایگان:

 برای رفاه حال مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی تینوکالا، سفارشات بیش از 650 هزار تومان شامل ارسال رایگان خواهد بود.

 

بازخوردها
    ارسال نظر