راهنمای پرداخت

راهنمای خرید و پرداخت:

قیمت کالاها:

قیمت های مندرج در سایت فروشگاه اینترنتی تینوکالا بر اساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کننده گان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام و بروز میشود. هر گونه اشتباه سیستم یا شخص که باعث ضرر رساندن به خریدار شود، در اسرع وقت جبران خسارت مالی وارده، می گردد.

قیمت کالاهای ارئه شده اول هر ماه شمسی به روز می شود و تا پایان ماه اعتبار دارد.
با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات موجودی، قیمت و موجودی کالا در زمان قطعی شدن سفارش از سوی سفارش دهنده و فروشگاه اعلام می گردد و قیمت کالا پس از تایید سفارش از سوی خریدار به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

 مالیات :

 در حال حاضر هیچگونه مالیات به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

 نحوه پرداخت وجه:

 نحوه پرداخت وجه پس از قطعی شدن سفارش خرید از سوی خریدار، به چهار روش امکان پذیر می باشد. (1- پرداخت از درگاه بانکی 2- پرداخت کارت به کارت 3- پراخت از طریق فیش بانکی 4- پرداخت در محل مخصوص سفارشاتی پیکی شهر تهران) که شرح آن در ذیل آمده می باشد .

 

 1- پرداخت آنلاين توسط درگاه بانکی فروشگاه

  • در اين روش شما پس از انتخاب محصول و اضافه كردن آن به سبد خريد و طي كردن مراحل تكميل سفارش مي توانيد با کلیه کارت های متصل به شبکه بانکی شتاب اقدام به پرداخت از درگاه اينترنتي بانك ملت نماييد و از سایت فروشگاه اینترنتی تینوکالا خرید نمایید.
  • مشتریان گرامی می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت تینوکالا، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:

  • شماره 16 رقمی کارت
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کد CCV2
  • تاریخ انقضا

2- پرداخت کارت به کارت:

 افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اينترنتي را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از (دستگاه های عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

شماره کارت: 6104337935996718

نام بانک: بانک ملت

بنام: رسول باقری

3- پرداخت از طریق ثبت فیش بانکی :

در اين روش شما مي توانيد مبلغ فاكتور سفارش را توسط بانك به حساب شماره حساب های اعلام شده واريز و مشخصات فيش واريزی را از طريق قسمت مشخص شده (واريز فيش) براي حسابداري فروشگاه اینترنتی تینوکالا ارسال نماييد. تا سفارش شما بررسي و ارسال گردد.

  • شماره حساب: 1840525236
  • نام بانک :  بانک ملت

 4- پرداخت نقدی در محل تحویل (ویژه شهر تهران) 

 پرداخت وجه در محل ، ویژه شهر تهران بوده و این روش فقط برای ارسال با پیک موتوری برای مشتریان گرامی مقدور می باشد.

 به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود که پرداخت را به صورت اینترنتی انجام دهند تا در قرعه کشی ماهانه شرکت کنند و از جوایز نفیس آن بهرمند شوند.

بازخوردها